Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Connect for Us Esprit dla kobiet i mężczyzn

Connect for Us Esprit dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Connect for Us marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Connect for Us został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Herault. Nutami głowy są liczi, czarna porzeczka, jabłko i tangeryna; nutami serca są hiacynt, kwiat pomarańczy i fiołek; nutami bazy są morela, ambra, piżmo, wanilia, brzoskwinia i cedr.

Liczi Czarna porzeczka Jabłko Tangeryna

Hiacynt Kwiat pomarańczy Fiołek

Morela Ambra Piżmo Wanilia Brzoskwinia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connect for Us by Esprit.

Connect for Us Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Connect for Us, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Connect for Us, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connect for Us marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connect for Us marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Cacharel Amor Amor Salvador Dali Dalissime The Body Shop White Musk Blush Armand Basi Lovely Blossom Gres Pastel de Gres Voluspa Pink Fatale Lancome Tresor In Love Guess Guess Seductive Ebba Los Angeles Miss Fabienne Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011