Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Connect for Her Esprit dla kobiet

Connect for Her Esprit dla kobiet

wodny
ozonowy

Connect for Her marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Connect for Her został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są ananas, frezja i arbuz; nutami serca są piwonia, jaśmin i lilia wodna; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Ananas Frezja Arbuz

Piwonia Jaśmin Lilia wodna

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connect for Her by Esprit.

Connect for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Connect for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Connect for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connect for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connect for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Intense Lancome La Vie Est Belle Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Calvin Klein Endless Euphoria Chanel Chance Eau Tendre Avon Expressions by Reese Witherspoon: Laugh Often The Healing Garden Green Tea Therapy Juicy Couture Viva La Juicy Noir Avon Herve Leger Ete Christian Dior Hypnotic Poison Halloween Halloween Kiss Swarovski Aura Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Lady Gaga Eau de Gaga 001 Tom Ford Neroli Portofino Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her Hugo Boss Boss Intense Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Pierre Balmain Extatic