Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Celebration Happy Vibes for Him Esprit dla mężczyzn

Celebration Happy Vibes for Him Esprit dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy

Celebration Happy Vibes for Him marki Esprit to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Celebration Happy Vibes for Him został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są lawenda, kardamon i bergamotka; nutami serca są geranium, szałwia i róża; nutami bazy są paczula, wetyweria i ambra.

Lawenda Kardamon Bergamotka

Geranium Szałwia Róża

Paczula Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celebration Happy Vibes for Him by Esprit.

Celebration Happy Vibes for Him Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

Jak dla mnie to jest idealny unisex, bez przechyłu w którąkolwiek ze stron. Zapach jak na tą cenę - wyśmienity. Na początku wyczuwam intensywnie cytrusy, ale szlachetne, nie sztuczne. Dalej dochodzi wyraźny zapach lawendy, która podbija zapach "żelazkowym" ciepłem. Zapach staje się suchy, a jednocześnie przepełniony soczystością cytrusów. Kolońskie podbicie jest minimalne, przez co kobiety nie mogą się w nich czuć przebrane, natomiast mężczyźni, którzy go docenią, to na pewno osoby otwarte na nowości i optymistyczne. Rewelacyjny, za niewielkie pieniądze. Buteleczka przeurocza, aż chce się wziąć flakon do ręki. Solidnie wykonana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Celebration Happy Vibes for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Celebration Happy Vibes for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celebration Happy Vibes for Him marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celebration Happy Vibes for Him marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo DSQUARED² He Wood L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Avon Signature Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Michael Jordan Jordan Etro Pegaso Playboy Playboy Miami Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Remy Latour Cigar Commander Platinum J Mix 18