Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Celebration Happy Vibes for Her Esprit dla kobiet

Celebration Happy Vibes for Her Esprit dla kobiet

Miałem: 1

Celebration Happy Vibes for Her marki Esprit to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Celebration Happy Vibes for Her został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guillaume Flavigny. Nutami głowy są mandarynka, gruszka i granat; nutami serca są róża, orchidea i różowy tulipan; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i benzoes.

Mandarynka Gruszka Granat

Róża Orchidea Różowy tulipan

Piżmo Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Celebration Happy Vibes for Her by Esprit.

Celebration Happy Vibes for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit Celebration Happy Vibes for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit Celebration Happy Vibes for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Celebration Happy Vibes for Her marki Esprit. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Celebration Happy Vibes for Her marki Esprit reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Esprit Connect for Us Elizabeth Arden Green Tea Summer Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Acqua di Stresa Fiori di Stresa Lili Bermuda Petals Voluspa Pink Fatale Gale Hayman Golden Delicious Versace Versus La Prairie Life Threads Sapphire Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011