Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Le Duc Esprit de Versailles dla mężczyzn

Le Duc Esprit de Versailles dla mężczyzn

Le Duc Esprit de Versailles dla mężczyzn Zdjęcia Le Duc Esprit de Versailles dla mężczyzn Zdjęcia Le Duc Esprit de Versailles dla mężczyzn Zdjęcia

Le Duc marki Esprit de Versailles to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są zielone jabłko, cytryna i bazylia; nutami serca są sosna, labdanum i neroli; nutami bazy są paczula, mech dębowy i cedr.

Zielone Jabłko Cytryna Bazylia

Sosna Labdanum Neroli

Paczula mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Duc by Esprit de Versailles.

Le Duc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esprit de Versailles Le Duc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esprit de Versailles Le Duc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Duc marki Esprit de Versailles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Duc marki Esprit de Versailles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Liz Claiborne Curve Kicks for Men Etienne Aigner Aigner |man|2 Calvin Klein CK IN2U POP for Him Geo. F. Trumper GFT Ajmal Facets of Him Guepard Guepard for Man Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Guerlain Guerlain Homme Intense Julian Rouas Versailles La Perla Grigioperla Essence Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010