Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Beautiful U Esme Rene dla kobiet

Beautiful U Esme Rene dla kobiet

kokosowy
Beautiful U Esme Rene dla kobiet Zdjęcia Beautiful U Esme Rene dla kobiet Zdjęcia

Beautiful U marki Esme Rene to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Beautiful U został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty zielone, frezja i Śliwka; nutami serca są kocanka, jaśmin, konwalia, nuty drzewne, kwiat migdałowca, róża, karmel i kokos; nutami bazy są paczula, ambra, wanilia i piżmo.

Nuty zielone Frezja Śliwka

Kocanka Jaśmin Konwalia Nuty drzewne Kwiat migdałowca Róża Karmel Kokos

Paczula Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful U by Esme Rene.

Beautiful U Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Esme Rene Beautiful U, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Esme Rene Beautiful U, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful U marki Esme Rene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful U marki Esme Rene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Estée Lauder Pleasures Delight Lolita Lempicka Fleur Defendue mark. mark Jewel Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Deborah Frutti Rossi Oriflame Dancing Lady Krigler Subtle Orchid Revlon Pink Happiness Delicate Moments Angel Schlesser Ambre Frais Femme InStyle Sex In The City Romantic Wish Nicolai Parfumeur Createur Balkis