Marki » D E » « Grupy

Molecule 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Molecule 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 2

Molecule 03 marki Escentric Molecules to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Molecule 03 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria.

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molecule 03 by Escentric Molecules.

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée

Molecule 03 Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

przyjemny jednoznaczny niezobowiazujący zapach.
Jak dla mnie , zapach zadbanej skóry męskiej.

pewien rodzaj prostoty, a może niedopowiedzenia, sprawia jednak wrażenie lekko intrygujące.

przy odrobinie wariacji ciuchowej,łamiącej nieco , poprawność polityczna tego zapachu może być niezłym dodatkiem do 'sniadania na trawie'

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escentric Molecules Molecule 03, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escentric Molecules Molecule 03, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molecule 03 marki Escentric Molecules. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molecule 03 marki Escentric Molecules reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Soavissima Police Pure Man The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Worth Worth pour Homme Pitti Fragranze Perle di Bianca Breil Milano Complicity for Her Demeter Fragrance Crayon Yves Rocher Framboise Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink Ferrari Scuderia Ferrari Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Women Jeanne Arthes Amore Mio