Marki » D E » « Grupy

Molecule 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Molecule 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 2

Molecule 03 marki Escentric Molecules to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Molecule 03 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria.

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Molecule 03 by Escentric Molecules.

Guerlain L'Homme L'Eau Boisée

Molecule 03 Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

przyjemny jednoznaczny niezobowiazujący zapach.
Jak dla mnie , zapach zadbanej skóry męskiej.

pewien rodzaj prostoty, a może niedopowiedzenia, sprawia jednak wrażenie lekko intrygujące.

przy odrobinie wariacji ciuchowej,łamiącej nieco , poprawność polityczna tego zapachu może być niezłym dodatkiem do 'sniadania na trawie'

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escentric Molecules Molecule 03, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escentric Molecules Molecule 03, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Molecule 03 marki Escentric Molecules. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Molecule 03 marki Escentric Molecules reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Yves Rocher Noix de Coco Parfumerie Generale PG20 L`Eau Guerriere Benefit Laugh with me Lee Lee DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Cristiano Fissore Cashmere for Men Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Rubino Cosmetics Room 726 Red Yves Rocher Peche Jaune Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil IKKS IKKS Baby