Marki » D E » szyprowe « Grupy

Escentric 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Escentric 03 Escentric Molecules dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 5 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

Escentric 03 marki Escentric Molecules to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Escentric 03 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są imbir, lima i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin i herbata; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i skóra.

Imbir Lima Pieprz

Irys Jaśmin Herbata

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escentric 03 by Escentric Molecules.

Escentric 03 Recenzje Perfum

Distaste
Distaste

Nie wiem dlaczego, , ale generalnie zarzuty są takie, że ten zapach to tylko cień czy nawet żart z wetiweru. Miałem to szczęście, że poznałem ten zapach zanim poznałem opinie o nim. Psikam, niucham i co sobie myślę? Wow, jaki zarąbisty wetiwer - nigdy nie wąchałem tak świeżego i radosnego ujęcia. Niucham dalej. Wow jak świeżo, jak przyjemnie, jak ciepło, jak zielono. Zielono myślę i niucham dalej. Zielono? Nie, to nie zieleń, to seledyn. Seledynowy wetiwer - jakie to boskie. Potem zamówiłem flakon, otwieram pudełko a całe jego wnętrze jest seledynowe! Banan na twarzy. Komplement dostałem za niego tylko jeden, ale dość ciekawy. Mianowicie znajomy, który dwa dni wcześniej pochwalił mnie za inny zapach (słowami, ze fajny zapach), spytany wprost o mój zapach (a był to właśnie E03) powiedział coś takiego - "Nie no, dzisiaj jak wszedłeś to od razu poczułem, że naprawdę z...bistych perfum użyłeś, ale nie chciałem już nic mówić, bo ostatnio (czyli wspomniane dwa dni wcześniej) tez Cię pochwaliłem." Tak czy inaczej jest to aktualnie mój ulubiony zapach i pomimo, ze spokojnie można go używać cały rok, to już czekam na wiosnę i lato. Jeśli chodzi o odbiór przez otoczenie, raczej będzie tylko neutralny lub pozytywny. A jeśli chodzi o wyrobione nosy, to bardziej obeznani w perfumach mogą uznać E03 za banalny zapach po prostu. Dla mnie to mało istotne, bo taki Aventus też jest banalny, a i tak jest w mojej czołówce. Ocena E03? W ramach silenia się na obiektywizm, mogę przy najwyższej nocie postawić minusa, bo przy aktualnej pogodzie trwałość jest bardzo dobra, ale projekcja wyraźnie siada po trzech godzinach. Przy czym nie jestem przekonany, czy to wada w przypadku dość lekkiego i tak radosnego zapachu.
I jeszcze jedna bardzo istotna rzecz. Aplikować należy ten zapach mocno/dość mocno rozpylony. W przeciwnym razie, jak gdzieś psikniecie na siebie z bardzo bliska, zapach będzie się bardzo różnił (ja tak mam). I oczywiście generalnie tak jest z każdym zapachem, ale akurat różnica w E03 jest diametralna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escentric Molecules Escentric 03, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escentric Molecules Escentric 03, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escentric 03 marki Escentric Molecules. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escentric 03 marki Escentric Molecules reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Cuirs Amouage Jubilation for Men Amouage Amouage Epic Man Parfum d`Empire Wazamba Escentric Molecules Escentric 02 Profumum Roma Victrix Amouage Reflection Man Amouage Interlude Man Lubin Idole Frapin 1270 Amouage The Library Collection Opus VI Lubin Idole Eau de Parfum Frapin 1697 Ramon Molvizar Black Cube Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Profumum Roma Fumidus Amouage Amouage Lyric Man By Kilian Straight to Heaven Yves Saint Laurent M7