Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Tender Light Escada dla kobiet

Tender Light Escada dla kobiet

żółtych kwiatów

Tender Light marki Escada to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tender Light został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są tuberoza, orchidea, hiacynt i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i cedr.

Kwiat pomarańczy Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Tuberoza Orchidea Hiacynt Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tender Light by Escada.

Tender Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Tender Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Tender Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tender Light marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tender Light marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Chanel Gardenia Abinoam Inveja Jil Sander Style Summer Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Monyette Paris Monyette Paris Herve Leger Rose Leger Ormonde Jayne Champaca Salvatore Ferragamo Attimo Loriblu Sensual Seduction Woman Henri Bendel Rare Mimosa