Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sunset Heat Escada dla kobiet

Sunset Heat Escada dla kobiet

tropikalny
Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia Sunset Heat Escada dla kobiet Zdjęcia

Sunset Heat marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sunset Heat został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są papaja, cytryna, mango i ananas; nutą serca jest brzoskwinia; nutami bazy są kokos, hibiskus i drzewo sandałowe.

Papaja Cytryna Mango Ananas

Brzoskwinia

Kokos Hibiskus Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunset Heat by Escada.

Love Dance
Island Vibe
Magic Girl

Sunset Heat Recenzje Perfum

amanda
amanda

Typowa Escadowa"owocówka".Są fanki takich zapachów i do nich przede wszystkim są skierowane takie perfumy.
To owocowa fiesta,w roli głównej papaja z mango i syrop brzoskwiniowy.
Ananasik też delikatnie wciął się w szereg ,oraz troszkę cytrynki dobrze zrównoważa owocowy letni koktajl.
Moim zdaniem przede wszystkim kierowane są do młodszych odbiorczyń.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Sunset Heat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Sunset Heat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunset Heat marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunset Heat marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Rockin' Rio 2011 Escada Taj Sunset Nina Ricci Nina Escada Escada Island Kiss 2011 Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Shiseido Zen Cartier Must de Cartier Christian Dior Dior Addict Moschino Moschino Funny! Yves Saint Laurent Baby Doll Escada Ibiza Hippie Halle Berry Halle Estée Lauder Intuition Diesel Diesel Zero Plus Feminine Escada Escada Moon Sparkle Katy Perry Purr Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Chloe Chloe Roses De Chloe Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau