Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rockin' Rio Escada dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Rockin' Rio Escada dla kobiet Zdjęcia Rockin' Rio Escada dla kobiet Zdjęcia

Rockin' Rio marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rockin' Rio został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są ananas, mandarynka i papaja; nutami serca są brzoskwinia i trzcina cukrowa; nutami bazy są kokos, drzewo sandałowe i piżmo.

Ananas Mandarynka Papaja

Brzoskwinia Trzcina cukrowa

Kokos Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rockin' Rio by Escada.

Love Ya I'm Sorry

Rockin' Rio Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Słodziak... czasem go nienawidzę. Ale ponieważ nie używam go codziennie, tylko czasem w zimowe lub ciemno jesienne poranki kiedy szarość mnie dopada, to wtedy wibrująca papaja i rozszalały ananas poprawiają mi humor. Ale w tym przypadku co za dużo to niezdrowo...

dosik5
dosik5

bardzo słodki, owocowo- kwiatowy, szybko się nim znudziłam... tak słodki, że aż mdły... perfum dla dziewczynek lolitek:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Rockin' Rio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Rockin' Rio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rockin' Rio marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rockin' Rio marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Deep Red Oriflame Precious Moments Davidoff Good Life Bruno Banani Dangerous Woman Christian Dior Dior Addict Oriflame Elvie Chopard Casmir Oriflame Elvie Summer Magic Sarantis B.U. Sexy Sarantis C-Thru Ruby Kenzo Flower Tag Bruno Banani Made for Women Versace V/S Versus Bruno Banani Magic Women Bruno Banani Pure Woman John Galliano John Galliano Calvin Klein Forbidden Euphoria Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Kenzo Le Monde Est Beau Viktor&Rolf Flowerbomb