Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pacific Paradise Escada dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Pacific Paradise Escada dla kobiet Filmy
Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia

Pacific Paradise marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pacific Paradise został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są lima, banan, kokos, jabłko i cytryna; nutami serca są słonecznik, banan i trzcina cukrowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Lima Banan Kokos Jabłko Cytryna

Słonecznik Banan Trzcina cukrowa

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pacific Paradise by Escada.

Island Kiss
Scent Essence - Vibrant Fruity
Daisy Dream

Pacific Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Pacific Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Pacific Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pacific Paradise marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pacific Paradise marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Aquolina Pink Sugar Escada Cherry in the Air Avon Wink Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Yves Rocher Mangue - Passion Prada Prada Candy Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Vince Camuto Vince Camuto Lancome Hypnose Christian Dior Midnight Poison Cacharel Amor Amor Viktor&Rolf Bonbon Viktor&Rolf Flowerbomb L`Artisan Parfumeur Tea for Two Diesel Loverdose Tattoo Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Hugo Boss Deep Red Naomi Campbell Cat Deluxe Lolita Lempicka Lolita Lempicka