Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pacific Paradise Escada dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Pacific Paradise Escada dla kobiet Filmy
Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia Pacific Paradise Escada dla kobiet Zdjęcia

Pacific Paradise marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pacific Paradise został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są lima, banan, kokos, jabłko i cytryna; nutami serca są słonecznik, banan i trzcina cukrowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Lima Banan Kokos Jabłko Cytryna

Słonecznik Banan Trzcina cukrowa

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pacific Paradise by Escada.

Island Kiss
Scent Essence - Vibrant Fruity

Pacific Paradise Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Ten zapach to czysta esencja Escady. Często podrabiany, w latach 2006-2008 wszechobecny. Dziś już ta kompozycja podchodzi mi trochę pod retro, bo przypomina mi gimnazjum, szkolne dyskoteki, modę na solarium, Paris Hilton i welurowe dresy. Wtedy wszystko to było szczytem mody, dziś jest już tylko żałosnym wspomnieniem.

Sam zapach jest przyjemny, wakacyjny, pulsujący. Oczywiście – jak przystało na Escadę – bardzo młodzieżowy, owocowy. Tych bardziej wrażliwych mógłby obezwładnić swoją ulepistą słodyczą. Najbardziej wyczuwam w nim cytrusy, jabłka i kokos. Pacific Paradise wpisuje się w ogólną modę w pierwszej dekadzie XXI wieku – jest kolorowo, przyjemnie, nieco kiczowato. Mam wrażenie, że właśnie sama Paris Hilton mogła go wówczas używać.

Zapach skierowany jest raczej dla dziewcząt z przedziału 15-25. Nie wyobrażam sobie w nim żadnej starszej osoby. Tylko na lato, w innych porach roku niepotrzebnie dodaje infantylności.

Mam wrażenie, że tak samo pachnie ¾ produktów marki Escada. Może to i dobrze, że Pacific Paradise wycofano z rynku?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Pacific Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Pacific Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pacific Paradise marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pacific Paradise marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Aquolina Pink Sugar Escada Cherry in the Air Avon Wink Kenzo Kenzo Amour Cacharel Amor Amor Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Yves Rocher Mangue - Passion Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Vince Camuto Vince Camuto Prada Prada Candy Christian Dior Midnight Poison Lancome Hypnose Hugo Boss Deep Red Viktor&Rolf Bonbon Lolita Lempicka Lolita Lempicka L`Artisan Parfumeur Tea for Two Diesel Loverdose Tattoo Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Viktor&Rolf Flowerbomb