Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jardin de Soleil Escada dla kobiet

Jardin de Soleil Escada dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Jardin de Soleil Escada dla kobiet Zdjęcia

Jardin de Soleil marki Escada to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jardin de Soleil został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są tuberoza, gardenia, malina, brzoskwinia i neroli; nutami serca są kwiat pomarańczy i hiacynt; nutami bazy są drzewo sandałowe i mech dębowy.

Tuberoza Gardenia Malina Brzoskwinia Neroli

Kwiat pomarańczy Hiacynt

Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin de Soleil by Escada.

Jardin de Soleil Recenzje Perfum

Jardin de Soleil by Escada 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Jardin de Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Jardin de Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin de Soleil marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin de Soleil marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Liz Claiborne Bora Bora Lise Watier Desirable Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Cattier Eau de Mai L`Erbolario Petali & Fiori Carolina Herrera Flore Chloe Chloe Eau de Toilette Coach Freesia Splash Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Long Lost Perfume Casaque Dynamite Rachel