Marki » D E » orientalne « Grupy

Escada pour Homme Escada dla mężczyzn

Escada pour Homme Escada dla mężczyzn

Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia

Escada pour Homme marki Escada to orientalne perfumy dla mężczyzn. Escada pour Homme został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są pomarańcza, , lawenda, koniak, włoska cytryna i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek, goździk (roślina), liść laurowy, cynamon, jałowiec, geranium i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Lawenda Koniak Włoska cytryna Bergamotka

Gałka muszkatołowa Kminek Goździk (roślina) Liść laurowy Cynamon Jałowiec Geranium Kardamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada pour Homme by Escada.

Mr. Blass

Escada pour Homme Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Zapach zdecydowanie męski, męski, nie samczy.
Kojarzy się z pewnośćią siebie, dystansem,pozycją, klasą. Dobrze zmieszany . Nie ma nic wspólnego ze smużkami świezości spod prysznica ale również daleki jest od prowokującej seksualnośći.
To nie jest zapach męzczyzny który jest wybierany tylko który wybiera i to kogo wybiera lub co wybiera musi mieć odpowienią klasę.
To zapach który przywołuje obraz stylowego gabinetu , wyciszonego wysokogatunkowym drewnem, z bogatą biblioteką i dyskretnym dobrze zaopatrzonym barkiem.
Klasyka w bardzo dobrym gatunku.
Nie dla młodzików.

xentrix
xentrix

klasa,klasa i jeszcze raz klasa.Piękny męski zapach z nutą koniaku.Bogaty składnikowo,jednak ja wyczuwam głównie koniak,paczulę,lawendę i wanilię.Dodam ,że nie jest to słodziak.Cytrusów w otwarciu nie wyczuwam.Mozliwe ,że są, jednak składniki są dobrze zmieszane tworząc tą cudowną typowo męską, elegancką kompozycję.Trwałość 6-7 godzin , projekcja umiarkowana. Parametry mogły by być lepsze.
Zwiększona aplikacja być może załatwi sprawę w pewnym stopniu.Zapach niestety juz trudno dostępny a ceny przyprawiają o zawrót głowy.Dla mnie to bardzo dobry zapach.Klasyka na najwyzszym poziomie.

Lincoln
Lincoln

Majestatyczny klasyk w starym stylu. To woda z kategorii kolońskich pachnideł z lat 70 i 80, unowocześniona jak na lata 90-te nutą koniaku, pomarańczy i subtelnej wanilii. Kompozycja jest niezwykle bogata, głęboka i wytworna, nasuwa obraz salonu z marmurową posadzką, mahoniowym umeblowaniem, skórzanymi kanapami i pozłacanym, kryształowym żyrandolem. Vintage'owy majstersztyk.

6/6

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada pour Homme marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada pour Homme marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Eau Sauvage Gucci Gucci pour Homme Givenchy Pi Versace Dreamer Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Cartier Santos de Cartier Givenchy Givenchy Gentleman Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Cerruti 1881 Men Davidoff Relax Prada Infusion d`Homme Chanel Antaeus Bvlgari Black