Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Escada Sport Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn

Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 5

Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Escada Sport Feeling Free marki Escada to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, passiflora i bergamotka; nutami serca są frezja, biała lilia, hiacynt i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i mirra.

Lawenda Passiflora Bergamotka

Frezja Biała lilia Hiacynt Róża

Drzewo sandałowe Ambra Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Sport Feeling Free by Escada.

Escada Sport Feeling Free Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Sport Feeling Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Sport Feeling Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Sport Feeling Free marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Sport Feeling Free marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Emotional Eau D`Italie Sienne l´Hiver L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Issey Miyake Soleil d`Issey Gap Gap Blue No.655 For Her Gap Heaven Chanel Une Fleur de Chanel Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Miller Harris Jasmin Vert Max Azria BCBGirls Nature Nautica Nautica Woman Laura Biagiotti Fiori Bianchi