Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Escada Sport Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn

Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 4

Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Feeling Free Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Escada Sport Feeling Free marki Escada to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, passiflora i bergamotka; nutami serca są frezja, biała lilia, hiacynt i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i mirra.

Lawenda Passiflora Bergamotka

Frezja Biała lilia Hiacynt Róża

Drzewo sandałowe Ambra Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Sport Feeling Free by Escada.

Escada Sport Feeling Free Recenzje Perfum

Escada Sport Feeling Free by Escada 3.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Sport Feeling Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Sport Feeling Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Sport Feeling Free marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Sport Feeling Free marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Safari L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Guerlain Cherry Blossom Delight Issey Miyake Soleil d`Issey Clean Clean Ultimate Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Lanvin Eclat d`Arpege Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Galimard Ma Faute Jeanne Arthes Cotton Club Women