Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Escada Sport Country Weekend Escada dla kobiet i mężczyzn

Escada Sport  Country Weekend Escada dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 6

kamforowy
Escada Sport  Country Weekend Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Country Weekend Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Escada Sport  Country Weekend Escada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Escada Sport Country Weekend marki Escada to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Escada Sport Country Weekend został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są jabłko i aksamitka; nutami serca są mahoń, liść laurowy, cynamon i jaśmin; nutami bazy są gałka muszkatołowa, drzewo kaszmirowe i cedr.

Jabłko Aksamitka

Mahoń Liść laurowy Cynamon Jaśmin

Gałka muszkatołowa Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Sport Country Weekend by Escada.

Escada Sport Country Weekend Recenzje Perfum

domurst
domurst

Nazwa koresponduje idealnie z zawartością. Otwarcie zieloniutkie i soczyste jak świeżo skoszony trawnik w sadzie pełnym jeszcze nie dojrzałych, winno-kwaskowatych papierówek. Z czasem pojawiają się przyprawy, trochę kwiatów i drzewna słodycz - im bliżej finiszu tym zapach staje się bardziej damski, ale spokojnie panowie śmiało mogą go używać. Szkoda, że tak słabo dostępny, a jeśli już, to w cenach "nieatrakcyjnych"...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Sport Country Weekend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Sport Country Weekend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Sport Country Weekend marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Sport Country Weekend marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Hermes Voyage d'Hermes Parfum Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Hermes Un Jardin Sur Le Nil Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Kerosene Creature D.S. & Durga Coriander Bond No 9 Madison Square Park Kenzo Parfum d`Ete Frederic Malle L'Eau d'Hiver Clean Clean Warm Cotton Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Guerlain Eau de Shalimar Jean Paul Gaultier Classique Serge Lutens Rousse Jean Paul Gaultier Fragile Mauboussin Mauboussin Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Montale Red Vetyver Parfum d`Empire Ambre Russe