Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Escada Sentiment pour Homme Escada dla mężczyzn

Escada Sentiment pour Homme Escada dla mężczyzn

lekko korzenny
Escada Sentiment pour Homme Escada dla mężczyzn Zdjęcia

Escada Sentiment pour Homme marki Escada to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Escada Sentiment pour Homme został wydany w 2002 roku. Escada Sentiment pour Homme stworzyli Dominique Ropion i Laurent Bruyere. Nutami głowy są lima i jagody jałowca; nutami serca są gałka muszkatołowa, i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i cedr.

Lima Jagody jałowca

Gałka muszkatołowa Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Sentiment pour Homme by Escada.

Escada Sentiment pour Homme Recenzje Perfum

aegon
aegon

Pięknie zestawiony jałowiec z limonką i sandałowcem. Naprawdę bardzo pięknie zestawiony. Aż dziw, że jeszcze nikt go nie opisał. Ja pokochałem go od pierwszego razu. Bezwarunkowo. Jeśli miałbym do czegoś się ustosunkować, to do tego, że zapach posiada w sobie wyraźny akcent żeński. Może przywoływać na myśl "zapach kobiety". Dla mnie jednak to nie przeszkoda, gdyż sandalwood forest przywołuje go do porządku i ustawia w szeregu, nie dając grać głównej roli.
Cechą sentymentalizmu było nasilenie pierwiastka uczuciowego, stąd pewnie w głowie twórców pachnidła zrodziło się odwołanie do kobiety. Dodatkowo, marka Escada to głównie zapachy w kolorze różu, a pour Homme jest kontynuacją linii damskiej. Jednak spokojnie, to zapach mocno osadzony w męskiej przestrzeni, nie ma mowy o unisexie.
Zapach pracuje i po pewnym czasie wyraźnie się zaostrza. A to za sprawą kolejnych dodatków - pieprzu i gałki muszkatołowej (ja niekiedy nawet kicham :)). Ten skręt w ostrzejsze klimaty dodatkowo podkreśla męski charakter.
Tak, piękne to to i...krótkotrwałe. Niestety, na mojej skórze życie tego zapachu to góra 2 h. Myślę, że Escada zaoszczędziła na olejkach zapachowych i bardziej to woda kolońska, niż toaletowa.

Jeśli lubisz gin z tonikiem i chcesz mieć zdrowe nerki (podobno olejek jałowca zawiera terpentyny pobudzające pracę nerek:)) - spraw sobie ów cudo. Dla mnie bomba!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Sentiment pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Sentiment pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Sentiment pour Homme marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Sentiment pour Homme marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Givenchy Gentleman By Kilian Straight to Heaven Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Versace Dreamer Christian Dior Dior Homme Sport Yves Saint Laurent Kouros Joop! Joop! Homme Christian Dior Fahrenheit Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Eau Sauvage Juicy Couture Dirty English for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Robert Piguet Bois Noir Christian Dior Dior Homme Guerlain Guerlain Homme Intense Davidoff Zino Davidoff