Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Escada S Escada dla kobiet

Escada S Escada dla kobiet

Escada S Escada dla kobiet Filmy Escada S Escada dla kobiet Filmy
Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia

Escada S marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Escada S został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka i róża; nutami serca są kwiat migdałowca, papryczka pimento, konwalia i róża; nutami bazy są orzech laskowy, drzewo sandałowe, piżmo i mahoń.

Czarna porzeczka Śliwka Róża

Kwiat migdałowca Papryczka pimento Konwalia Róża

Orzech laskowy Drzewo sandałowe Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada S by Escada.

Escada S Recenzje Perfum

oli
oli

Kapałam słodyczą w upalne lato a za mną ciągnął się różano- migdałowy, nie za długi ogonek. Ta słodycz nie była mdląca tylko bardzo kobieca i było mi tak dobrze z tym, że chętnie bym po nie wróciła jeszcze kiedyś. Ten zapach ma coś takiego, że jeszcze po latach mogę go sobie wyobrazić, na tym polega jego wyjątkowość, nic innego tak nie pachnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada S, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada S, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada S marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada S marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic Light Clouds Calvin Klein Beauty Chanel Allure eau de parfum Versace Bright Crystal Stella McCartney Stella Pierre Balmain Ivoire Chanel Coco Mademoiselle Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Dior Addict 2 Elizabeth Arden 5th Avenue Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Christian Dior Dune Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain L'Instant Magique Hermes Elixir des Merveilles Lancome Hypnose Giorgio Armani Armani Mania Salvatore Ferragamo Signorina Christian Dior Dolce Vita Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir