Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Escada S Escada dla kobiet

Escada S Escada dla kobiet

Escada S Escada dla kobiet Filmy Escada S Escada dla kobiet Filmy
Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia Escada S Escada dla kobiet Zdjęcia

Escada S marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Escada S został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka i róża; nutami serca są kwiat migdałowca, papryczka pimento, konwalia i róża; nutami bazy są orzech laskowy, drzewo sandałowe, piżmo i mahoń.

Czarna porzeczka Śliwka Róża

Kwiat migdałowca Papryczka pimento Konwalia Róża

Orzech laskowy Drzewo sandałowe Piżmo Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada S by Escada.

Escada S Recenzje Perfum

oli
oli

Kapałam słodyczą w upalne lato a za mną ciągnął się różano- migdałowy, nie za długi ogonek. Ta słodycz nie była mdląca tylko bardzo kobieca i było mi tak dobrze z tym, że chętnie bym po nie wróciła jeszcze kiedyś. Ten zapach ma coś takiego, że jeszcze po latach mogę go sobie wyobrazić, na tym polega jego wyjątkowość, nic innego tak nie pachnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada S, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada S, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada S marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada S marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Beauty Guerlain Insolence Eau de Parfum Burberry Burberry Women Guerlain L'Instant de Guerlain Moschino Cheap & Chic Light Clouds Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Elizabeth Arden 5th Avenue Jimmy Choo Jimmy Choo Thierry Mugler Innocent Chanel Allure eau de parfum Pierre Balmain Ivoire Versace Bright Crystal Stella McCartney Stella Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Baby Doll Chanel Coco Mademoiselle Lancome Tresor In Love Ghost Ghost Mariah Carey M Christian Dior Dior Addict 2