Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Escada Magnetism for Men Escada dla mężczyzn

Escada Magnetism for Men Escada dla mężczyzn

skórzany
Escada Magnetism for Men Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada Magnetism for Men Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada Magnetism for Men Escada dla mężczyzn Zdjęcia

Escada Magnetism for Men marki Escada to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Escada Magnetism for Men został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są nuty drzewne i szafran; nutami serca są skóra, drzewo sandałowe i cedr; nutami bazy są balsam tolu, ambra i piżmo.

Nuty drzewne Szafran

Skóra Drzewo sandałowe Cedr

Balsam Tolu Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Magnetism for Men by Escada.

Portrait For Men
CH Men Prive
Jil Sander Man Absolute
1 Million

Escada Magnetism for Men Recenzje Perfum

yhmmma
yhmmma

Bardzo dobry zapach o super trwałości i projekcji. Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze projektował. Ciągnie się za nami niesamowicie. Dla mnie to na prawdę dobry likier wiśniowy, który potem nabiera słodyczy i otula noszącego do samego końca. Zapach to super propozycja na wieczór i specjalne okazje. Jest niesamowicie zmysłowy, seksowny, magnetyczny. Na pewno żadna kobieta nie przejdzie obok nas obojętnie. Śmiem twierdzić, że jest to jeden z lepszych męskich zapachów na wieczór. Szkoda, że już nie produkowany i ceny są jak z kosmosu. Czy to typowy zapach samca alfa? Raczej nie - dla mnie ze spokojem mogła by go nosić kobieta. Jak ktoś będzie miał okazję nabyć w dobrej cenie, albo skosztować chociaż próbeczkę polecam ;)

gurlen87
gurlen87

Na pewno Escadę Magnetism można zaliczyc do jednych z najbardziej wyróżniających się zapachów ostatniej dekady.
Otwarcie jest mocne i przywodzi na myśl jakby wisienkę zanurzoną w aloholu, która w miarę upływu czasu karmelizuje się po, to by wydobyc z siebie nieziemską winno-słodką woń. Zapach jest smaczny i "pazurzasty", wart przynajmniej spróbowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Magnetism for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Magnetism for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Magnetism for Men marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Magnetism for Men marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent M7 Bvlgari Black Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Montale Red Vetyver Burberry London for Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Givenchy Pi Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler A*Men Pure Malt Rochas Rochas Man Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci Pour Homme II Versace Dreamer Thierry Mugler A*Men Pure Havane Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler B*Men