Marki » D E » orientalne « Grupy

Escada Collection Escada dla kobiet

Escada Collection Escada dla kobiet

karmelowy
Escada Collection Escada dla kobiet Zdjęcia Escada Collection Escada dla kobiet Zdjęcia Escada Collection Escada dla kobiet Zdjęcia Escada Collection Escada dla kobiet Zdjęcia Escada Collection Escada dla kobiet Zdjęcia

Escada Collection marki Escada to orientalne perfumy dla kobiet. Escada Collection został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są Śliwka i karmel; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, białe kwiaty i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i cedr.

Śliwka Karmel

Kwiat pomarańczy Jaśmin Białe kwiaty Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Collection by Escada.

Botrytis
Dalal
Eau de Hongrie
In Control Curious

Escada Collection Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Escada to słodkie, ulepne potworki od których uciekam jak najadalej, ale nie zalicza się do tego Collection. Proszę Państwa to cudny, lepki, złoty karmel, ciągnący się na dodatek zmieszany z domowej roboty powidłami śliwkowymi do których pani domu dodała minimalnie zbyt dużo cukru, ale wyrób nic na tym nie stracił, a wręcz przeciwnie-jest jeszcze pyszniejszy! Zapach nie zmienia się praktycznie w ogóle i normalnie bym na to narzekała,ale ten pyszniutki bogaty, syropowy duet jest wręcz stowrzony do noszenia w szare,zmutne, depresyjne dni, bo momentalnie poprawia humor. To także genialna propozycja na Boże Narodzenie, momentalnie kojarzy mi się z ubieraniem choinki, pieczeniem ciast i kosztowaniem piernika. Żałuję, że tak późno go poznałam, bo jest już nie do dostania. Bardzo, ale to baardzo podobny jest do niego Botrytis!!

Rozterka
Rozterka

Bardzo piękny zapach z wyrażną i trwałą nutą śliwki, takiej ... likierowej , co jest o tyle zaskakujące ,że jest ona tylko w nucie głowy. Zapach z tych dominujących, dobiegających przy każdym ruchu, elegancki , z ogonem.
Kompozycja bardzo trwała, wyrazista, Lekko orientalna z nutą słodyczy, bogata, z pazurem.
Flakon w każdej edycji inny , zawsze dopracowany.
Generalnie piąkna kolekcja.

Escada Collection by Escada 4.00 out of 5 based on 22 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Collection marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Collection marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Fendi Fendi Theorema Laura Biagiotti Venezia Kenzo Le Monde Est Beau Balenciaga Cristobal Givenchy Organza Indecence Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Guerlain Samsara Eau de Parfum Joop! Joop! Le Bain Thierry Mugler Innocent Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Christian Dior Dior Addict Nobile 1942 La Danza delle Libellule Bond No 9 Chinatown Vivienne Westwood Boudoir Carner Barcelona Rima XI Kenzo Kenzo Amour Le Parfum