Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Escada Casual Friday Escada dla mężczyzn

Escada Casual Friday Escada dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Escada Casual Friday Escada dla mężczyzn Zdjęcia Escada Casual Friday Escada dla mężczyzn Zdjęcia

Escada Casual Friday marki Escada to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Escada Casual Friday został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są kolendra, paczula, lawenda, estragon, anyż i bergamotka; nutami serca są owoce, goździk (roślina), cynamon, jaśmin, konwalia i kardamon; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula, wanilia, mech dębowy i cedr.

Kolendra Paczula Lawenda Estragon Anyż Bergamotka

Owoce Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Konwalia Kardamon

Fasolka tonka Ambra Paczula Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Escada Casual Friday by Escada.

Escada Casual Friday Recenzje Perfum

Escada Casual Friday by Escada 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Escada Casual Friday, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Escada Casual Friday, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Escada Casual Friday marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Escada Casual Friday marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cerruti 1881 Amber pour Homme Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Hermes Hermessence Rose Ikebana Esprit Dynamic Life for Him Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Mona di Orio Amyitis Andy Warhol Pop pour Homme Guerlain Vetiver Sport Nez a Nez Ambre a Sade Montale Aoud Safran Otto Kern Egoluxe Masculin Steve McQueen Steve McQueen