Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Desire Me Escada dla kobiet

kakaowy
kawowy
Desire Me Escada dla kobiet Filmy
Desire Me Escada dla kobiet Zdjęcia Desire Me Escada dla kobiet Zdjęcia Desire Me Escada dla kobiet Zdjęcia Desire Me Escada dla kobiet Zdjęcia Desire Me Escada dla kobiet Zdjęcia

Desire Me marki Escada to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Desire Me został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka i klementynka; nutami serca są piwonia, nuty zielone, wiciokrzew i orchidea; nutami bazy są nuty słodkie, ciemna czekolada, kawa i custard.

Cytrusy Mandarynka Klementynka

Piwonia Nuty zielone Wiciokrzew Orchidea

Nuty słodkie Ciemna czekolada Kawa Custard

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire Me by Escada.

Desire Me Recenzje Perfum

magdala
magdala

I znowu spece od marketingu, postanowili nabić nas w butelkę (perfum ?).
"Dajmy seks i romans w reklamie, bo baby to lubią, a zapach to już jaki by nie był, się sprzeda" - tak chyba pomyśleli panowie lub panie marketingowcy, i wzięli się do dzieła.
Zaczyna się (zapach) zupełnie niewinnie, jakoś świeżo, delikatnie i zwyczajnie, jak wyprawa rankiem do szkoły, gdzie młode dziewczę ma nadzieję spotkać na przystanku nastoletniego oblubieńca.O! on już tam stoi, więc robi się trochę cieplej na serduszku i zapach tez zaczyna lekko skręcać w jakąś słodsza stronę. A jak wsiedli razem do autobusu, i On Ją nawet zagadał, że wkurza go dzisiejszy sprawdzian, trochę tej czekoladki aż się poczuło(ale tylko trochę). A wieczorem, ona sobie fantazjuje,że następnym razem pójdą do kawiarni na deser - tu to ciastko chyba. Światła gasną, ludzie kupują (albo i nie)Ponieważ młodzież powinna pić mleko zamiast kawy- kawy nie ma. Tak widzę klip reklamowy tego zapachu, a nie piękną, dojrzałą kobietę, która ma ochotę na "coś słodkiego". Ja zaraz się chyba na te celebryckie zapachy przerzucę, co mnie zawsze irytowały, bo wychodzi na to,że o niebo lepiej pachną, niż te markowe "popłuczyny' Escady. Trwałość tak marna, że jak skończyłam pisać reckę, w zasadzie ledwo co czułam. Polecam osobom, które nie maja już co zrobić z forsą ;)

Michał_80
Michał_80

Dla mnie apetyczny, kobiecy i seksowny. Lubię różne klimaty, nie lubię jedynie kwiatowo-owocowych banałów czy zapachów zbyt cytrusowych, w których niewiele się dzieje.W tej kompozycji owoców nie jest zbyt wiele a sam zapach nie jest ani mdły, ani taki nudny (jak widzę opinie). Czekoladowo-kawowy, powoduje miłe skojarzenia i łasuchowaty uśmiech na twarzy (przynajmniej twarzy faceta). Nie jest to kompozycja, która jest specjalnie oryginalna czy wybitna. Ot, bardzo ładny zapach dla kobiety, która lubi czuć się i być odbierana jako seksowna. I zapach na pewno nie jest landrynkowy czy infantylny. Dla mnie na pewno dla osoby z posiadanym od dawna dowodem osobistym.

amanda
amanda

Sugerując się nazwą ogarnia człowieka śmiech,bo ja w nich nie widzę żadnej żądzy,pożądania niczegokolwiek ani nikogokolwiek.
Toż to cytrusowo cukierkowa oranżadka dla dziewczynki w kucykach kochających lalki barbie i żywe kolorki.
Dobre ewentualnie na lato,wakacyjne dni.
Gdzie tam im rozpalać czyjeś pożądania,za krótkie w piętach na to.

gingerjane
gingerjane

Skuszona piękną piramidą postanowiłam dać Escadzie jeszcze jedną szansę... Coś nie mam szcześcia do zapachów sygnowanych tą nazwą, ale ludzką rzeczą błądzić, ta sama rzeka przy każdym wejściu inna, etc.

"Desire me" mają błąd już w nazwie. U mnie wszystkie perfumy, które zawierają "pożądanie", "żądzę", "seks", "namiętność" mają odgórnie postawioną bardzo wysoko poprzeczkę. Po prostu ma mi się chcieć jak je na sobie czuję, i wszyscy wokół tez mają chcieć - mnie, tak pachnącą, tu i teraz.

Najbardziej seksualne skojarzenie po aplikacji Escady to to, że moje ulubione żarówiaste baleriny się roz*********, i tylko to wulgarne słowo pisane wielkimi literami jest czynnikiem wspólnym "pożadania" i "Desire Me". Dlaczego tak mi się skojarzyło? Otóż perfumy pachną jak klej do obuwia, stąd ten ciąg myślowy. Mój nos nie wyczuwa ani pół nuty z piramidy. Zapach słaby jakościowo, jeśli są tam jakiekolwiek warstwy, to przypudrowane jakimś transparentniakiem z chińskiego marketu. Delikatnie mydłkowaty, chemiczny, klejasty zapach.

W tym przypadku jego turbosłaba trwałośc jest ogromnym plusem. Jak "Charlie" wywoływał chociaż jakieś emocje, tak "Desire Me" przechodzi niezauważony do niechlubej kolekcji na półce "Nie lubię". Przykro mi, Escada, ale jeśli "Sentiment" się na mnie idealnie nie ułoży to przygodę wspólną zakończymy już na wieki...

perfumeholic88
perfumeholic88

A ja właśnie słabo czuje tu czekoladę i słodkości i na mojej skórze to poprostu nie robiący szału zapach kwiatowo-owocowy. Najbardziej wychyla się mandarynka z piwonią i orchidea i są one przysypane niewielka ilością startej gorzkiej czekolady,której jednak nie czuć za bardzo.
Dla mnie to w ogóle nie jest słodziak ani zapach zmysłowy. Ot poprostu miła kompozycja na codzień, która kompletnie mnie nie oczarowała.

Ciri
Ciri

a cóż to w ogóle jest?
zamówiłam w ciemno - na jesieni spragniona słodkości (czekolada! mniam!)
to co przyszło to wielkie rozczarowanie - może tak trochę jakiegoś sztucznego marcepana czuję - może coś co przypomina mi znany dawniej produkt czekoladopodobny - na szczęście szybko się ulatnia

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Desire Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Desire Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire Me marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire Me marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Rihanna Nude Yves Rocher Tendre Jasmin Gres Cabotine Jesus Del Pozo Halloween Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Elizabeth Arden Sunflowers Lanvin Oxygene Sarantis C-Thru Emerald Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Britney Spears Fantasy Rihanna Rebelle Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Avon Perceive Puma Sync Woman Yves Rocher Voile d'Ambre Cacharel LouLou Rochas Tocade Queen Latifah Queen of Hearts Puma Animagical Woman