Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cherry in the Air Escada dla kobiet

orzechowy
migdałowy
kwaśny
Cherry in the Air Escada dla kobiet Zdjęcia Cherry in the Air Escada dla kobiet Zdjęcia Cherry in the Air Escada dla kobiet Zdjęcia

Cherry in the Air marki Escada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cherry in the Air został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są czereśnia, malina i mandarynka; nutami serca są pianka marshmallow, gardenia, orchidea i wanilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, dąb, piżmo i biały zamsz.

Czereśnia Malina Mandarynka

Pianka marshmallow Gardenia Orchidea Wanilia

Drzewo sandałowe Dąb Piżmo Biały zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry in the Air by Escada.

Pink Princess

Cherry in the Air Recenzje Perfum

dotpsot
dotpsot

Nazwa sugeruje wiśnię... Pierwsze wrażenie to również wiśnia, niestety wiśni tam nie ma. Przecież w składzie jest tylko czereśnia a nie jest to ten sam aromat.
Skoro mamy czereśnię i pianki to musi być słodko. I jest, ale tylko na początku zalewa nas słodycz, później zapach delikatnieje, aż w końcu po koło 3 godzinach znika. Po południu czuć go jedynie przy pierwszym zmoczeniu włosów pod prysznicem - włosy najdłużej "przetrzymują" zapach, więc warto je potraktować danym zapachem ;) Wydaje mi się, że cała oprawa zapachu, czereśnie przy korku, które można wkładać i zdejmować, sama kompozycja ale też pudełko, skierowane są raczej do nastolatek - i tu zapach się zapewne sprawdzi. Dla młodziutkich kobietek, słodka, owocowa kompozycja. Osobiście kupiłam bo mam słabość do wiśni, zasugerowałam się głównie nazwą, jakież było moje zdziwienie, jak po wnikliwej analizie okazało się, że wiśni tam nie ma. No cóż, różne figle życie nam płata. Nie jest to zapach, który zagości na stałe na mojej półce, od momentu wejścia na rynek w 2013 nadal mam flakon wypełniony w 90%. Czasem przelotnie psiknę na chwilę na ubranie, by sobie poprawić nastrój, ale na tym koniec.

Karina505
Karina505

Kupilam, bo mi sie spodobala butelka. Zapach bardzo letni, delikatny i przyjemny dla nosa, ale... znika ze skory prawie natychmiast!!! Czeresnie czuc tylko przez chwile, a potem zostaje juz tylko pianka marshmallow (trzeba przylozyc nos do skory zeby cokolwiek poczuc...) Niewyczuwalne dla otoczenia. Wlasciwie to sa to pierwszy perfumy, ktore zaluje, ze kupilam, bo nie sa tanie, a za te pieniadze moglam miec cos naprawde dobrego! Taka ladna czeresienka, kompletnie NIE warta swojej ceny.

perfumocholiczka
perfumocholiczka

zapach otwiera się wiśnią lecz nie prawdziwą i soczystą tylko chemiczną rodem z dziecięcych płynów do kąpieli.Przebija się przez nią pianka i to by bylo na tyle , nic więcej niestety nie czuję , zapach utrzymuje się do 3 godzin na mojej skórze potem znika bezpowrotnie.

słabo :/

devily
devily

Po prostu... wiśnia.

Nie za słodkie, czuć zdecydowanie wiśnie podszytą słodką malinką. Nie moge się zgodzić, że wiśni nie czuć, bo zdecydowanie dominuje.
Bardzo wydajne, wydaje mi się, że pryskam sie codziennie a ubytku prawie nie widać.
Całkiem trwałe, jak na edt.

vertigo
vertigo

Słabe!
Choć ja wiśni nie lubię.
Ale słabe jako perfumy i jako zapach Escady - ten dom miał w swojej historii 100x lepsze zapachy.

Miłośnicy wiśni mogą się rozczarować: jest rozwodniona i mało treściwa. Homeopatyczna :) Po prostu mało wiśniowa. A to przecież taki konkretny owoc. Choć może tajemnica tkwi w nazwie. To ma być tylko powiew wiśni.
Mi Cherry In The Air zaczyna się podobać na samym końcu, w bazie. Wyczuwam wtedy delikatne kwiaty wiśni i krystaliczne, czyste piżmo.
Flakon jest bardzo ładny, chociaż tyle.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Cherry in the Air, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Cherry in the Air, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry in the Air marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry in the Air marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Taj Sunset Dolce&Gabbana D&G Light Blue Nina Ricci Nina Escada Pacific Paradise Escada Escada Rockin' Rio 2011 Yves Rocher Mangue - Passion Lancome Hypnose Versace Crystal Noir Kenzo Kenzo Amour Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Moschino Cheap & Chic Chic Petals Lolita Lempicka Lolita Lempicka Britney Spears Fantasy Christian Dior Dolce Vita Moschino Cheap & Chic Light Clouds Sarantis C-Thru Pearl Garden Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Rihanna Nude Naomi Campbell Cat Deluxe