Marki » D E » « Grupy

Absolutely Me Escada dla kobiet

Absolutely Me Escada dla kobiet

gourmandowy
migdałowy
Absolutely Me Escada dla kobiet Zdjęcia Absolutely Me Escada dla kobiet Zdjęcia Absolutely Me Escada dla kobiet Zdjęcia Absolutely Me Escada dla kobiet Zdjęcia Absolutely Me Escada dla kobiet Zdjęcia

Absolutely Me marki Escada to perfumy dla kobiet. Absolutely Me został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są malina, róża i różowy pieprz; nutami serca są róża, ciastko makaronik, jaśmin i głóg; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Malina Róża Różowy pieprz

Róża Ciastko makaronik Jaśmin Głóg

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolutely Me by Escada.

Be Seduced

Absolutely Me Recenzje Perfum

Malutka100
Malutka100

Absolutely me Escady to zapach bardzo owocowy, bardzo słodki i niestety bardzo przeciętny.
Ciężko tu niestety uniknąć porównania do zapachu dedykowanego dzieciom…Podejrzewam, że moja 7-letnia siostrzenica, mogłaby się dobrze w nim czuć.

Nie jest to zapach brzydki, wręcz przeciwnie. Czuć tutaj malinki podbite słodką wanilią i ciasteczkami. Ale zapach nie rozwija się szczególnie, cały czas jest do bólu płaski i słodki. Brakuje mu pazura, jakieś charakternej nuty, która nadałaby tej słodziutkiej kompozycji jakiejś głębi i sprawiłaby, że pasowałby również większym dziewczynkom ;-)

Nosząc Escadę czułam się właśnie trochę infantylnie, szczególnie w pierwszej fazie zapachu. Końcowa faza gdy do głosu dochodzi wanilia jest moim zdaniem nawet ładna.

Trwałość zapachu nienajgorsza, szczerze mówiąc jestem nawet miło zaskoczona. Projekcja raczej słaba, nie są to perfumy z gatunku „ogoniastych”.

Ciężko mi było wystawić ocenę końcową, bo z jednej strony perfumy nie są brzydkie. Są miłe dla nosa, poprawiają nastrój ale z drugiej strony nie ma w nich nic charakterystycznego. Nie są jednak „moje”, więc na zakup własnego flakonu się nie zdecyduje.

Annoida
Annoida

Faktycznie jest to zapach dla młodych dziewcząt, nie jest to zapach dojrzały w żadnym przypadku, ale... może chyba być też noszony przez nieco strasze kobiety, żeby dodać sobie na chwilę nieco frywolności, radości. Czy aby nie będzie jej tu za dużo? Hmm, to już kwestia gustu, nastroju, okazji, na którą zdecydujemy się założyć tę Escadę :) Może kojarzyć się "tanio", choć z drugiej strony jest nieco intrygująca. No wiadomo - maliny i migdałowe ciasteczka są właściwe określonemu wiekowi lub specyficznie wesołemu, filuternemu nastrojowi. Jeśli tego się szuka - Escada Absolutely Me jest jak znalazł. U mnie po chwilowym zaciekawieniu troszkę się ostatnio kurzy buteleczka. Stara jestem...

chjena
chjena

Idealne pierwsze perfumy dla małej dziewczynki - pięciolatki w różowej, tiulowej sukience, która uparcie podbiera mamie dużo za duże buty i po kryjomu nakłada szminkę w łazience. Żeby nie dobierała się do drogich flakonów, mama postanawia sprawić jej zapach "na miarę dziecięcą" - w rozkosznej, księżniczkowej butelce, pachnące ni mniej, ni więcej tylko stuprocentową malinową mambą.

Trzy dominujące nuty u Absolutely Me to malina (syntetyczna, cukierkowa do bólu), wanilia i śliczne makaroniki, niestety farbowane najtańszymi barwnikami. Słodycze, które mają choć na chwilę zająć uwagę dzieci, odciążając dorosłych od wymyślania skomplikowanych zabaw. Mam wrażenie, że nos Escady też chciał w ten sposób zatkać swoich pracodawców - niech pożują ulepek, a nuż wyciągnie im wszystkie plomby z zębów i będą mieli inne zmartwienia, niż rozliczanie go z umowy o dzieło.

Po raz kolejny: ani maliny, ani Escada nie są dla mnie. Pora to sobie wbić do głowy i przestać masochistycznie zwiedzać niedostępne mi olfaktoryczne ścieżki.

ela812
ela812

Zapach ciekawy, słodki, mocno soczysty za sprawą malin. Zgadzam się z Zebrą, że zapach może zmęczyć, bo ma w sobie taką specyficzną nutkę, która co i rusz wybija się na prowadzenie i to własnie ona może być przyczyną chwilowej chęci odpoczynku od AM. Własną buteleczkę mam od paru dni, więc na razie mi pasuje, a co bedzie dalej, zobaczymy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Escada Absolutely Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Escada Absolutely Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolutely Me marki Escada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolutely Me marki Escada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Especially Escada Yves Rocher Pur Desir de Lilas Rihanna Nude Giorgio Armani Emporio Armani Lei Britney Spears Fantasy Lancome La Vie Est Belle Versace Crystal Noir Vera Wang Princess Marc Jacobs Honey Yves Rocher Marron de Noel Givenchy Very Irresistible Sensual Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Giorgio Armani Sì Intense Marc Jacobs Daisy Chanel Coco Noir Guerlain Shalimar Parfum Initial Marc Jacobs Oh Lola!