Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Miss Erreuno Erreuno dla kobiet

Miss Erreuno Erreuno dla kobiet

Miss Erreuno marki Erreuno to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Erreuno został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są mandarynka, róża, fiołek i hiacynt wodny; nutami serca są jaśmin, frezja, konwalia, brzoskwinia i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i czarna porzeczka.

Mandarynka Róża Fiołek Hiacynt wodny

Jaśmin Frezja Konwalia Brzoskwinia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Czarna porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Erreuno by Erreuno.

Miss Erreuno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erreuno Miss Erreuno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erreuno Miss Erreuno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Erreuno marki Erreuno. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Erreuno marki Erreuno reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Guy Laroche Fidji Donna Karan Donna Karan Montana Montana Mood Sensual The Different Company Rose Poivree Burberry Burberry London Special Edition for Women Xerjoff Ibitira DSH Perfumes The Afternoon Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Aloha Beauty Tropical Gardenia Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010