Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Erreuno Erreuno dla kobiet

Erreuno Erreuno dla kobiet

Erreuno marki Erreuno to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, mandarynka, liść fiołka i szałwia muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, neroli, cynamon, styraks, heliotrop, konwalia i mimoza; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, balsam tolu, fasolka tonka i tytoń.

Lawenda Bergamotka Mandarynka Liść fiołka Szałwia muszkatołowa

Jaśmin Neroli Cynamon Styraks Heliotrop Konwalia Mimoza

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Balsam Tolu Fasolka tonka Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Erreuno by Erreuno.

Erreuno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erreuno Erreuno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erreuno Erreuno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Erreuno marki Erreuno. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Erreuno marki Erreuno reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Escada Escada Margaretha Ley Montana Montana Mood Soft Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Mila Schön Mila Schön Lei Yves Rocher Ispahan Parfums Elite Miss Elite Model In Love Jacques Fath Eau de Fath Gres Cabotine Moon Flower Jeanne Arthes Arome Arthes Dorin Un Air d`Amour Pour Madame