Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Realm Women Erox dla kobiet

Realm Women Erox dla kobiet

Mam: 1

miodowy

Realm Women marki Erox to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Realm Women został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są sycylijska mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są piwonia i lilia wodna; nutami bazy są miód i wanilia.

Sycylijska mandarynka Liść czarnej porzeczki

Piwonia Lilia wodna

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Realm Women by Erox.

Realm Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erox Realm Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erox Realm Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Realm Women marki Erox. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Realm Women marki Erox reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Island Kiss Escada Ocean Blue Ghost Ghost Keiko Mecheri Passiflora Franck Olivier Franck Olivier Lanvin Jeanne La Rose Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Louis Feraud Eau des Sens Victoria`s Secret Lost in Fantasy Oriflame The Babes Passion Berry Mauboussin Mauboussin Pour Elle Galimard Lapis Lazuli