Marki » D E » orientalne « Grupy

Zegna Forte Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

miodowy
tytoniowy
Zegna Forte Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Zegna Forte marki Ermenegildo Zegna to orientalne perfumy dla mężczyzn. Zegna Forte został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytrusy, grejpfrut, różowy pieprz, imbir i cytryna; nutami serca są lawenda, tytoń i biały miód; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i fasolka tonka.

Cytrusy Grejpfrut Różowy pieprz Imbir Cytryna

Lawenda Tytoń Biały miód

Nuty drzewne Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zegna Forte by Ermenegildo Zegna.

Zegna Forte Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Relacja na żywo - zapach coś mi przypominał,myslałem i myślałem,jestem fanem PR 1Milion,a ten zapach z racji słodyczy i sporej ilości pieprz przypomina wersję PR 1Milion Ab.Gold,czyli edp.z serii 1Milion połączone z pierwiastkami Armani Code. Więc zapach jest tytanem projekcji i trwałości.A sam zapach - słodki,ale nie aż tak jak 1 Milion,pięknie swidruje w nosie, pieprzu jest naprawdę sporo,w porównaniu z PR to Zegna jest bardziej wyświeżony,oczywiście mocno czujemy słodycz miodu,po 2h.pojawia się biały tytoń. Zapach pięknie zmienia się w czasie,zmienia go też temperatura. Zegne uważam za zapach udany, nawet prawie bardzo udany. Z racji projekcji i "ogona" kobiety napewno go zauważą. Można brać w ciemno. Acha,jakie różnice w porównaniu z Paco -w Paco 1Milion użyto czerwonej pomarańczy co spowodowało że Paco jest bardziej ciepły, a tu Żegna użył cytrusów i dzięki temu ten zapach jest bardziej świeży i lżejszy.

starship
starship

Uwiebiam pieprz w perfumach! W tym flakonie jest on podany tak jak mi się marzyło. Jest ostro, jest świeżo ale i w tle czuć nienarzucającą się słodycz. Czuję gdzieś trochę metaliczną nutę jak w Azzaro Chrome.
Trwałość do 12h. Projekcja duża, ale nie męcząca.
Na zeszłą zimę (aplikacja 5-6 psików) sprawdził się znakomicie, teraz na wiosnę rownież (aplikacja max 3 psiki). Na pewno nie skonczę najednej flaszce ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Zegna Forte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Zegna Forte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zegna Forte marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zegna Forte marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Pour Homme Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Christian Dior Fahrenheit Chanel Bleu de Chanel Christian Dior Dior Homme Sport Christian Dior Fahrenheit 32 Diesel Plus Plus Masculine Thierry Mugler B*Men ScentStory 24 Gold Versace Versace Man Eau Fraiche Nasomatto Black Afgano Guerlain Guerlain Homme Intense Chanel Egoiste Platinum Bvlgari Bvlgari Extreme Franck Olivier Black Touch Versace Dreamer Azzaro Visit For Men Lalique Encre Noire Loewe Loewe 7 Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense