Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Z Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Z Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Z Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Z Zegna marki Ermenegildo Zegna to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Z Zegna został wydany w 2005 roku. Z Zegna stworzyli Antoine Lie, Pierre Negrin i Olivier Gillotin. Nutami głowy są rozmaryn i sycylijska bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, biały pieprz i irys; nutami bazy są paczula, piżmo, mech dębowy i drzewo kaszmirowe.

Rozmaryn Sycylijska bergamotka

Gałka muszkatołowa Biały pieprz Irys

Paczula Piżmo mech dębowy Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Z Zegna by Ermenegildo Zegna.

Z Zegna Recenzje Perfum

sener1986
sener1986

Podoba mi się ten zapach. na mojej skórze naprawdę rozkwita i czuć go 6-8 godzin , niezbyt inwazyjny

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Z Zegna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Z Zegna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Z Zegna marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Z Zegna marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Aqva Pour Homme Alfred Dunhill X-Centric Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Montblanc Legend Bentley Bentley for Men Bentley Bentley for Men Intense Givenchy Xeryus Rouge Cartier Declaration Yves Saint Laurent L'Homme Viktor&Rolf Spicebomb Hermes Un Jardin En Mediterranee Carolina Herrera 212 Men Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Giorgio Armani Armani Attitude Christian Dior Higher Carner Barcelona Cuirs Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Prada Infusion d`Homme Versace Dreamer Versace Versace Man Eau Fraiche