Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Uomo Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Uomo Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

ozonowy
Uomo Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia Uomo Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Uomo marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Uomo został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, kalabryjska bergamotka, liście fiołka, wetyweria i cedr.

Cytrusy Kalabryjska bergamotka Liście fiołka Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uomo by Ermenegildo Zegna.

Uomo Recenzje Perfum

teo
teo

Z Zegna Uomo jest rzeczywiście trochę jak z dobrym, szytym na miarę, garniturem. Zasadniczo garnitur jest najbardziej klasycznym strojem, który posiada prawie każdy mężczyzna, ale użytkownik bespoke'a wie, że w swoim nie tylko czuje się najlepiej ale w tłumie teoretycznie tak samo ubranych facetów, będzie wybijał się na pierwszy plan. Podobnie jest z Uomo. Jest to kompozycja jakich wiele, lecz w praktyce, ma się ochotę po nią sięgać znacznie częściej, niż po inne, podobne pachnidła. Jest to zapach dość prosty, otwarcie zdominowane jest przez ugładzone cytrusy, którym szybko zaczynają towarzyszyć liście fiołka. W późniejszej fazie, gdzieś w tle pojawia się wetyweria, której kwaśność w tym wypadku również została ograniczona. Można powiedzieć, że to nowoczesna wariacja na temat wody kolońskiej. To właśnie na tej prostocie kompozycji oparta jest elegancja i siła zapachu, która sprawia, że będzie on idealnym wyborem właśnie dla kogoś kto najlepiej czuje się w garniturze. Moim zdaniem pasuje raczej na wiosenne i letnie dni. Trwałość jest jak najbardziej zadowalająca, ok. 8 godzin, przy czym projekcja zapachu przez pierwsze 3 godziny jest dość dobra, później bliskoskórna.

perfumeholic88
perfumeholic88

Pracujesz w wielkiej, prężnie rozwijającej się firmie. Na codzień musisz dobrze wyglądać. Cenisz dobrze skrojone garnitury i nosisz te od Zegny najczęściej w kolorze ciemnogranatowym. Lubisz dobrze pachnieć, ale na codzień stawiasz na klasykę, nie chcesz też przytłaczać otoczenia swoim zapachem i wolisz coś świeżego dlatego na twojej półce stoi Zegna Uomo. Kompozycja prosta, nieskomplikowana. Cytryny, bergamotka i liście fiołka. Prościej być już nie może. Tak można pachnieć cały dzień tylko po co skoro na rynku są ciekawsze propozycje i z lepszymi parametrami.

Beata Maria
Beata Maria

Drzewno - aromatyczne, drzewno-fiołkowe i.... nie widzieć jak to możliwe ale ... lekko arabskie. Tak, właśnie to mnie zaskoczyło bo po dosyć cytrusowym otwarciu szybko dochodzą do głosu wetyweria i cedr i dalej- hmm, doprawdy nie wiem jak to się dzieje, czy ma coś z tym wspólnego fiołek?-ale wyraźnie wibrują nuty rodem z Arabii. Dla mnie to bardzo przyjemne zaskoczenie i natychmiast powodujące, że zapach nie jest stricte męski ale może z powodzeniem służyć kobietom lubiącym orient. No cóż, co nos to inny odbiór zapachu, zatem należy testować. Ja mogę wpisać na listę interesujących dla mnie. Trwałość bardzo dobra, około 7 godzin, projekcja na długość ramion.
Flakon prążkowany, ta faktura pod palcami dodaje ciekawych doznań.

cirilla
cirilla

Zapach bardzo owocowy, cytrusowy. Wyczuwam w nim bergamotkę i cedr. I przede wszystkim cytrusy. Nie jest kwaśny, ale dość przyjemny. Trzyma się blisko skóry, trwałość ok. 7-8h, jeśli "poprawimy" psiknięciami w międzyczasie może wytrzymać przy skórze nawet do rana, ale trzeba by było wtedy kogoś obwąchiwać ;)

Nie jest powalający, bo myślę że za tę cenę, można dostać fajniejsze zapachy, ale nie jest nachalny. Dobry na dzień. Na wieczór, jeśli ktoś woli cięższe zapachy, odradzam Uomo. Trochę za słaby...

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Ermenegildo Zegna Uomo - zapach świeży, przyjemny i niezbyt skomplikowany.
Otwarcie to przede wszystkim cytrusy - mocne, świeże i energetyzujące. Następnie pojawia się chyba najbardziej dominująca nuta tej kompozycji, a mianowicie liść fiołka. Nie jest on ciężki, czy przytłaczający - raczej zielony i "wodnisty", przy czym zdecydowanie dodaje Zegnie charakteru. Całości dopełnia delikatna nuta wetywerii.
Kompozycja podeszła mi do gustu - jest odświeżająca, dość elegancka (ale nadaje się też do luźniejszego stroju) i nie pachnie "tanio" - mimo to w nos rzuca się syntetyczność zapachu, przez co na dłuższą metę może trochę męczyć. Ponadto parametry, jak na wodę za takie pieniądze, wydają mi się bardzo średnie - trwałość około 4-5h, przy niezbyt "porażającej" projekcji.
Mimo to, Uomo to dość ciekawy, choć nie wyróżniający się znacznie, zapach na ciepłe dni - przede wszystkim wiosnę i lato, aczkolwiek myślę że na jesień też może się sprawdzić.
Podoba mi się, ale uważam że w tym wypadku cena jest trochę nieadekwatna do jakości (ostatnio ceny spadły i teraz zakup jest bardziej uzasadniony). Myślę że na tej półce cenowej znajdzie się wiele ciekawszych propozycji, ale sprawdzić można :)

Zakupowe okazje

Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Gift Set 3.4oz
38.25 USD
Zegna Uomo Gift Set by Ermenegildo Zegna Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 1 oz Eau De Toilette Spray
Gift Set 4oz
Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 1.7oz
59.50 USD
Ermenegildo Zegna Uomo Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz Hair Body Wash 100ml 3.4oz 2pcs
69.00 USD
Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Ermenegildo Zegna Uomo Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
143.00 USD
Ermenegildo Zegna Uomo Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz After Shave Balm 100ml 3.4oz Hair Body Wash 100ml 3.4oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Uomo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Uomo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uomo marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uomo marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Boucheron Jaipur Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Bentley Bentley for Men Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Lalique Lalique Pour Homme Creed Aventus 2 2 Montale Dark Aoud Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Tuscan Leather Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Sport Paul Smith Portrait For Men Christian Dior Dior Homme Intense Michael Kors Michael for Men Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Viktor&Rolf Antidote Yves Saint Laurent M7