Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Peruvian Ambrette Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Peruvian Ambrette Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Peruvian Ambrette marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Peruvian Ambrette został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), irys, drzewo gwajakowe i drzewo kaszmirowe.

Ambrette (piżmo ambrowe) Irys Drzewo gwajakowe Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peruvian Ambrette by Ermenegildo Zegna.

Peruvian Ambrette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Peruvian Ambrette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Peruvian Ambrette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peruvian Ambrette marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peruvian Ambrette marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Diesel Diesel Green Masculine Avon Christian Lacroix Noir Ralph Lauren Polo Explorer Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Fragonard Les Naturelles: Lavande Geo. F. Trumper Astor Cologne Frapin Terre de Sarment Cartier Roadster Sport Truefitt & Hill Freshman Yves Rocher Altika Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco