Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna dla mężczyzn Zdjęcia

Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Haitian Vetiver został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak haitańska wetyweria, neroli, sycylijska bergamotka, irys i nasiona marchwi.

Haitańska wetyweria Neroli Sycylijska bergamotka Irys Nasiona marchwi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haitian Vetiver by Ermenegildo Zegna.

Vetiver
Grey Vetiver

Haitian Vetiver Recenzje Perfum

Bach_rules
Bach_rules

Haitian Vetiver jest moim zdaniem w połowie drogi pomiędzy Guerlain Vetiver a Grey Vetiver Toma Forda. Wetyweria jest tu czysta, jasna, radosna. Korzeń irysa łągodzi ją, nadaje eleganckiego, wyszukanego sznytu i chyba też ociepla (lub czynią to nasiona marchwi, całkiem wyraźnie wyczuwalne). Bergamotki mało, dużo mniej niż u Guerlaina. Wetyweria jest też tu cieplejsza i dużo mniej zdystansowana niż u Forda.
Podoba mi się.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haitian Vetiver marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Nautilus Aqua Nautilus Hugo Boss Boss Elements Aqua The Body Shop Arber Carthusia Numero Uno Bois 1920 Sandalo e The Nasomatto Absinth Pacifica Avalon Juniper O Boticario Arbo Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Tous Tous Man Sport Rasasi Mahyouba