Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Essenza di Zegna Acqua d`Estate został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mięta i grejpfrut; nutami serca są kardamon, szałwia i mirra; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Mięta Grejpfrut

Kardamon Szałwia Mirra

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essenza di Zegna Acqua d`Estate by Ermenegildo Zegna.

Essenza di Zegna Acqua d`Estate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essenza di Zegna Acqua d`Estate marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Hilary Duff With Love Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Isabela Capeto Isabela Capeto Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Parfum d`Empire Ambre Russe Davidoff Hot Water Tesori d`Oriente Zenzero Smell Bent Horny Little Devil Space NK Laughter Nuit Swiss Arabian Habeitak