Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Essenza di Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Essenza di Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

ziołowy

Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Essenza di Zegna został wydany w 2003 roku. Essenza di Zegna stworzyli Alberto Morillas i Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są mirt i kardamon; nutami bazy są ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna

Mirt Kardamon

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essenza di Zegna by Ermenegildo Zegna.

Essenza di Zegna Intense
Colonia Intensa
Acqua Essenziale Colonia

Essenza di Zegna Recenzje Perfum

estabas

Właśnie dorwałem 20 ml z wymiennymi wkładami.Jest taki sam jak 20 lat temu.Piękny, wytrawny,męski o wyjątkowej trwałości.Dlaczego został wycofany z produkcji?-ja nie rozumiem.Widocznie tylko mi się podobał.Te wszystkie nowe od Zegny to typowe jak na dzisiaj mieszanki yuzu i delikatnymi przyprawami typu laur,oregano i białe piżmo plus obowiązkowa kumaryna i nuta gumy do żucia-wszystkie marki to robią z malutkimi zmianami w recepturze a szkoda.Może nastąpi kiedyś powrót do oryginalniejszych mających swój własny charakter kompozycji.

estabas

Zastanawiam się dlaczego nie ma tu żadnych opini o tym zapachu?Dla mnie oczywiście to wybitna kompozycja.To niesamowite połączenie gorzkawego mirtu z piżmem i kardamonem,podprawione cytryną i bergamotką na tle ambry wywarło na mnie nieodparte wrażenie gorącej plaży z podmuchem słonawej morskiej bryzy wymieszanej z zapachem wydmowej roślinności.W pewnym sensie zapach wyłowionego z morza drewna i podmuch powietrza kiedy bez parawanu leżysz na morskim piasku.Faktycznie otwarcie tego zapachu nie było łatwe,ale właśnie tak jest z wybitymi kompozycjami.Szkoda że już nigdzie tego zapachu kupić nie można.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Envy for Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Gucci Gucci Pour Homme II Lalique Hommage a L'Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Dolce&Gabbana D&G Carolina Herrera 212 Men Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Cartier Declaration Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Lalique Encre Noire Cartier Declaration Essence Cartier Declaration d'Un Soir Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Red Vetyver