Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Acqua d`Estate Essenza di Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Acqua d`Estate Essenza di Zegna Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Acqua d`Estate Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Acqua d`Estate Essenza di Zegna został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są kardamon, szałwia muszkatołowa i mirra; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Mięta Grejpfrut Bergamotka

Kardamon Szałwia muszkatołowa Mirra

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua d`Estate Essenza di Zegna by Ermenegildo Zegna.

Acqua d`Estate Essenza di Zegna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua d`Estate Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua d`Estate Essenza di Zegna marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Ralph Lauren Polo Black Parah Parah Man Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men La Perla GrigioPerla Hedo White Montale Crystal Aoud Canali Winter Tale Special Edition Lotto Gravity Power for Men Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Agonist The Infidel Adolfo Dominguez U Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness