Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Acqua D'Estate Essenza Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Acqua D'Estate Essenza Ermenegildo Zegna dla mężczyzn

Miałem: 2

ziołowy

Acqua D'Estate Essenza marki Ermenegildo Zegna to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Acqua D'Estate Essenza został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są mirt, szałwia i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo i wetyweria.

Mięta Grejpfrut Bergamotka

Mirt Szałwia Kardamon

Ambra Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua D'Estate Essenza by Ermenegildo Zegna.

Acqua D'Estate Essenza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua D'Estate Essenza marki Ermenegildo Zegna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua D'Estate Essenza marki Ermenegildo Zegna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Mania Jacomo Paradox Green for Men Sergio Tacchini Active Water Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Krizia Krizia Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Jo Malone Black Vetyver Cafe Nickel Enemy Paul Smith Paul Smith Man 2 Chantecaille Vetyver Pierre Balmain Carbone de Balmain Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods