Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Steampunk Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Steampunk Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Steampunk marki Erik Kormann to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Steampunk został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, cytrusy, fiołek, elemi i drewno kaszmirowe.

Cedr Cytrusy Fiołek Elemi Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Steampunk by Erik Kormann.

Steampunk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Steampunk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Steampunk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Steampunk marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Steampunk marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ella Mikao Yujin Pour Homme Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Guerlain Brume d'Automne Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Tom Tailor Ocean for Men Jasper Conran Jasper Conran Him Mark Buxton Black Angel Jardin de France Eau irisee Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Smell Bent Felix Navidad DSH Perfumes Seven Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne