Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Steampunk Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Steampunk Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Steampunk marki Erik Kormann to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Steampunk został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, cytrusy, fiołek, elemi i drewno kaszmirowe.

Cedr Cytrusy Fiołek Elemi Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Steampunk by Erik Kormann.

Steampunk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Steampunk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Steampunk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Steampunk marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Steampunk marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Encre Noire Banana Republic Cordovan Kenneth Cole Reaction Thermal Ferrari Ferrari Light Essence Abercrombie & Fitch Fierce Acqua di Portofino Acqua di Portofino Replay Replay for Him Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Fabi Fabi Per Lui Hugo Boss Boss In Motion Black CB I Hate Perfume Revelation Teufels Kuche Patchouly Lavandula