Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

September Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

September Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

September marki Erik Kormann to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. September został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są iso e super, drzewo sandałowe i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i ambra.

Pomarańcza Grejpfrut

Iso E Super Drzewo sandałowe Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about September by Erik Kormann.

September Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann September, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann September, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum September marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu September marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Bvlgari Bvlgari Pour Homme Christian Dior Fahrenheit D`Orsay Arome 3 Chanel Egoiste Platinum Lacoste Cool Play Amouage Reflection Man ID Parfums Exterieur Nuit Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Guerlain Vetiver Pour Elle Sonoma Scent Studio Egyptian Musk CnR Create Aries for Men