Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

September Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

September Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

September marki Erik Kormann to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. September został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są iso e super, drzewo sandałowe i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i ambra.

Pomarańcza Grejpfrut

Iso E Super Drzewo sandałowe Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about September by Erik Kormann.

September Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann September, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann September, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum September marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu September marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Carolina Herrera 212 Men Paco Rabanne XS Yves Saint Laurent L'Homme Amouage Reflection Man Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Christian Dior Cologne Blanche Etienne Aigner Aigner White Man Lacoste Style in Play Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Divine L`etre Aime Homme Esteban Ambrorient