Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Juli Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Juli Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Juli marki Erik Kormann to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Juli został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są grejpfrut, mięta i mandarynka; nutami serca są wetyweria i jaśmin; nutami bazy są liść figi i cedr.

Grejpfrut Mięta Mandarynka

Wetyweria Jaśmin

Liść figi Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juli by Erik Kormann.

Juli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Juli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Juli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juli marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juli marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Serge Lutens Un Lys Alfred Sung Sha Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Givenchy Greenergy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Nicolas Danila European Gardens Gendarme 7 Sinful Scents Envious Berkeley Square White Tea Vicky Tiel Ethere Callaghan Lilith