Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Famagusta Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Famagusta Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Famagusta marki Erik Kormann to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Famagusta został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dr. Sebastian Reuter. Nutę głowy stanowi akacja; nutami serca są wetyweria, fasolka tonka i mech dębowy; nutami bazy są cedr, paczula i piżmo.

Akacja

Wetyweria Fasolka tonka Mech dębowy

Cedr Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Famagusta by Erik Kormann.

Famagusta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Famagusta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Famagusta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Famagusta marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Famagusta marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Paco Rabanne Black XS for Her Jette Joop Jette Jennifer Lopez Deseo Tom Ford Purple Patchouli Tommy Bahama Tommy Bahama Michael Kors Michael Kors Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Gres Fleur de Cabotine Dorin Un Air de Damas Jasmine Kristel Saint Martin Parfum D'Or Barbara Orbison Pretty Woman Byblos Cielo