Marki » D E » orientalno - fougere « Grupy

Eau de Froehliche No. 3 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

lekko korzenny
Eau de Froehliche No. 3 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Froehliche No. 3 marki Erik Kormann to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Froehliche No. 3 stworzyli Erik Kormann, Alain Alchenberger i Philip Kraft. Nutami głowy są Łodygi porzeczki, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są rozmaryn, geranium, róża, nuty owocowe, nuty zielone i szałwia; nutami bazy są olibanum, drewno kaszmirowe, cedr, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Łodygi porzeczki Cytryna Różowy pieprz

Rozmaryn Geranium Róża Nuty owocowe Nuty zielone Szałwia

Olibanum Drewno kaszmirowe Cedr Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Froehliche No. 3 by Erik Kormann.

Eau de Froehliche No. 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Eau de Froehliche No. 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Eau de Froehliche No. 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Froehliche No. 3 marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Froehliche No. 3 marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Joop! Joop! Homme Police Wings Pour Homme Chopard Heaven Liz Claiborne Realities for Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Bugatti Bugatti Homme Jean Patou Patou pour Homme Montale Sliver Aoud Mark Buxton Around Midnight Jean Paul Gaultier Le Male Terrible