Marki » D E » « Grupy

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Froehliche No. 2 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są mięta i bergamotka; nutami serca są róża i anyż; nutami bazy są piżmo, kadzidło i drzewo gwajakowe.

Mięta Bergamotka

Róża Anyż

Piżmo Kadzidło Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Froehliche No. 2 by Erik Kormann.

Eau de Froehliche No. 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO Heartbeat Esteban Esprit de Thé Ulrich Lang Anvers2 Carolina Herrera 212 H2O Men Otto Kern Spring Edition Woman Betty Boop Betty Boop 2009 Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Mexx Mexx First Sunshine Woman Clive Christian C for Women Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men Andrea Maack Smart Profumi Capri Luna Caprese