Marki » D E » « Grupy

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Froehliche No. 2 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są mięta i bergamotka; nutami serca są róża i anyż; nutami bazy są piżmo, kadzidło i drzewo gwajakowe.

Mięta Bergamotka

Róża Anyż

Piżmo Kadzidło Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Froehliche No. 2 by Erik Kormann.

Eau de Froehliche No. 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Froehliche No. 2 marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens El Attarine Van Gils His Aura Comptoir Sud Pacifique Aouda Dorissima Goldmund Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Paul Smith Paul Smith Man Profumi del Forte Marconi 3 Cristiano Fissore Cashmere for Men Neotantric Manic Love for Him Victorio & Lucchino Hombre Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Michael Kors Island Palm Beach