Marki » D E » « Grupy

Eau de Froehliche Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche marki Erik Kormann to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Froehliche został wydany w 2010 roku. Eau de Froehliche stworzyli Alain Alchenberger, Erik Kormann i Philip Kraft. Nutami głowy są malina i kardamon; nutami serca są irys, kadzidło i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo różane, balsam tolu, wanilia i paczula.

Malina Kardamon

Irys Kadzidło Fasolka tonka

Drzewo różane Balsam Tolu Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Froehliche by Erik Kormann.

Eau de Froehliche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Eau de Froehliche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Eau de Froehliche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Froehliche marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Froehliche marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Paolo Gigli Libeccio Shiseido Zen Gold Joop! Joop! Go Electric Heat Van Gils His Aura Benefit Laugh with me Lee Lee Nina Ricci Eau de Fleurs Pacifica Hawaiian Ruby Guava Baxter of California Bravado3 Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Demeter Fragrance Jelly Belly Mango Pineapple Salsa Andrea Maack Smart