Marki » D E » « Grupy

Eau de Froehliche Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Eau de Froehliche marki Erik Kormann to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Froehliche został wydany w 2010 roku. Eau de Froehliche stworzyli Alain Alchenberger, Erik Kormann i Philip Kraft. Nutami głowy są malina i kardamon; nutami serca są irys, kadzidło i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo różane, balsam tolu, wanilia i paczula.

Malina Kardamon

Irys Kadzidło Fasolka tonka

Drzewo różane Balsam Tolu Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Froehliche by Erik Kormann.

Eau de Froehliche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Eau de Froehliche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Eau de Froehliche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Froehliche marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Froehliche marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Frederic Malle Geranium Pour Monsieur LR Desperate Housewives Lynette Bond No 9 West Broadway Gendarme Mojo Smell Bent Mamma Cassis Demeter Fragrance Almond David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Loewe Solo Loewe Pop John Varvatos John Varvatos 10th Anniversary Special Edition