Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dezember Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Dezember Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Dezember marki Erik Kormann to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dezember został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Erik Kormann. Nutami głowy są lima, kardamon i różowy pieprz; nutami serca są róża, elemi, balsam peruwiański i balsam gurjan; nutami bazy są ambra, paczula i piżmo.

Lima Kardamon Różowy pieprz

Róża Elemi Balsam peruwiański Balsam gurjan

Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dezember by Erik Kormann.

Dezember Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Dezember, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Dezember, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dezember marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dezember marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Carolina Herrera Chic For Men Van Cleef & Arpels Zanzibar Hermes Hermessence Poivre Samarcande Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Guerlain Vetiver Sport Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Anya`s Garden Temple Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Montale Aoud Safran Galimard Galimar