Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Borobudur Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Borobudur Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Borobudur Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Borobudur Erik Kormann dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Borobudur marki Erik Kormann to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Borobudur został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philip Kraft. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, czarny pieprz, róża, piżmo, geranium i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Czarny pieprz Róża Piżmo Geranium Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Borobudur by Erik Kormann.

Borobudur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Erik Kormann Borobudur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Erik Kormann Borobudur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Borobudur marki Erik Kormann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Borobudur marki Erik Kormann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Exult Oriflame Miss O Oriflame Delice Oriflame Saga Roxy Roxy L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne S. Cute Luxe Berry Passion Red Jesse McCartney Wanted Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Nez a Nez Bouche Baie Mistral Grapefruit Red Currant Lancome Tresor In Love