Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Saison 3 Entre Filles dla kobiet

Saison 3 Entre Filles dla kobiet

migdałowy
Saison 3 Entre Filles dla kobiet Zdjęcia

Saison 3 marki Entre Filles to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Saison 3 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są truskawka, wiśnia, migdał i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin i piwonia; nutami bazy są paczula i piżmo.

Truskawka Wiśnia Migdał Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Piwonia

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saison 3 by Entre Filles.

Saison 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Entre Filles Saison 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Entre Filles Saison 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saison 3 marki Entre Filles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saison 3 marki Entre Filles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Gucci Gucci Eau de Parfum II Ted Lapidus Fantasme Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Otto Kern Signature Women Manuel Canovas Pink Riviera Jasper Conran Jasper Conran II Lollia Believe Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Voluspa Pink Fatale DSH Perfumes Songbird Jeanne Arthes Lover