Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Saison 3 Entre Filles dla kobiet

Saison 3 Entre Filles dla kobiet

migdałowy
Saison 3 Entre Filles dla kobiet Zdjęcia

Saison 3 marki Entre Filles to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Saison 3 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są truskawka, wiśnia, migdał i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin i piwonia; nutami bazy są paczula i piżmo.

Truskawka Wiśnia Migdał Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Piwonia

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saison 3 by Entre Filles.

Saison 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Entre Filles Saison 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Entre Filles Saison 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saison 3 marki Entre Filles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saison 3 marki Entre Filles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sage Machado Jade & Topaz Guepard Miss Guepard Escada Escada Magnetic Beat s.Oliver Superior Lanvin Jeanne La Rose Oriflame Air Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk Next Just Pink Jacadi Jacadi Mademoiselle Versace Bright Crystal Cindy Crawford Joyful By Kilian Prelude to Love