Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Enrico Coveri Pour Homme Enrico Coveri dla mężczyzn

Enrico Coveri Pour Homme Enrico Coveri dla mężczyzn

Enrico Coveri Pour Homme marki Enrico Coveri to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Enrico Coveri Pour Homme został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są lawenda, estragon, szałwia muszkatołowa, kwiat muszkatołowca i bergamotka; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, cedr, brazylijskie drzewo różane i geranium; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo i mech dębowy.

Lawenda Estragon Szałwia muszkatołowa Kwiat muszkatołowca Bergamotka

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Brazylijskie drzewo różane Geranium

Skóra Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enrico Coveri Pour Homme by Enrico Coveri.

Enrico Coveri Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enrico Coveri Pour Homme marki Enrico Coveri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enrico Coveri Pour Homme marki Enrico Coveri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Calvin Klein Euphoria Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Ferrari Ferrari Light Essence Jasper Conran Jasper Conran Him Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Ulrich Lang Anvers Kanøn Kanon for Men Truefitt & Hill Freshman CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Chanel Bleu de Chanel Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta