Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri dla kobiet Zdjęcia

Enrico Coveri Paillettes Nuit marki Enrico Coveri to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Enrico Coveri Paillettes Nuit został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja i piwonia; nutami serca są konwalia, róża i Śliwka; nutami bazy są cedr, paczula i piżmo.

Bergamotka Frezja Piwonia

Konwalia Róża Śliwka

Cedr Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enrico Coveri Paillettes Nuit by Enrico Coveri.

Enrico Coveri Paillettes Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enrico Coveri Paillettes Nuit marki Enrico Coveri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enrico Coveri Paillettes Nuit marki Enrico Coveri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Rance 1795 D'Erje Stella Cadente Aqua Keiko Mecheri Peau de Peche Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Avon Spotlight Sarantis B.U. Blossom Honore des Pres I Love Les Carottes Rasasi Abeer Brut Parfums Prestige Imperial Paris Hilton Passport Tokyo