Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Enrico Coveri Paillettes 3 Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes 3 Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli i frezja; nutami serca są irys, różowy pieprz i Żółtodrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Neroli Frezja

Irys Różowy pieprz Żółtodrzew

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enrico Coveri Paillettes 3 by Enrico Coveri.

Enrico Coveri Paillettes 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Annick Goutal Grand Amour Halloween Halloween Alviero Martini Geo Donna Torrente L`Or de Torrente Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Ralph Lauren Notorious Nicole Miller Nicole Miller Jar Parfums Bolt of Lightning DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal La Prairie Life Threads Ruby Florascent Aqua Composita Tango