Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Enrico Coveri Paillettes 3 Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes 3 Enrico Coveri dla kobiet

Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli i frezja; nutami serca są irys, różowy pieprz i Żółtodrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Neroli Frezja

Irys Różowy pieprz Żółtodrzew

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enrico Coveri Paillettes 3 by Enrico Coveri.

Enrico Coveri Paillettes 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enrico Coveri Paillettes 3 marki Enrico Coveri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Avon True Glow Nightfall Marks and Spencer Autograph New York Al Haramain Perfumes Marwah Giorgio Armani Onde Extase Opus Oils Jitterbug Liz Claiborne Liz Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Gloria Vanderbilt Fatale The Party The Garden Party Frangipane Juliet Stewart Juliet Swiss Arabian Nawaal