Marki » D E » skórzane « Grupy

English Leather Black English Leather dla mężczyzn

English Leather Black English Leather dla mężczyzn

skórzany
English Leather Black English Leather dla mężczyzn Zdjęcia

English Leather Black marki English Leather to skórzane perfumy dla mężczyzn. English Leather Black został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są nuty zielone i bergamotka; nutami serca są rozmaryn i skóra; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i nuty drzewne.

Nuty zielone Bergamotka

Rozmaryn Skóra

Drzewo sandałowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Leather Black by English Leather.

English Leather Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum English Leather English Leather Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu English Leather English Leather Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Leather Black marki English Leather. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Leather Black marki English Leather reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Trussardi Trussardi Uomo Gres Cabochard Esteban Cuir Gap The Original English Leather English Leather Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Ayala Moriel Rebellius Serge Lutens Boxeuses Michel Germain Sexual Sugar Daddy