Marki » D E » skórzane « Grupy

English Leather Black English Leather dla mężczyzn

English Leather Black English Leather dla mężczyzn

skórzany
English Leather Black English Leather dla mężczyzn Zdjęcia

English Leather Black marki English Leather to skórzane perfumy dla mężczyzn. English Leather Black został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są nuty zielone i bergamotka; nutami serca są rozmaryn i skóra; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i nuty drzewne.

Nuty zielone Bergamotka

Rozmaryn Skóra

Drzewo sandałowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Leather Black by English Leather.

English Leather Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum English Leather English Leather Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu English Leather English Leather Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Leather Black marki English Leather. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Leather Black marki English Leather reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Tom Ford Tuscan Leather Pierre Balmain Jolie Madame Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Adidas Adidas Dare Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Canali Canali dal 1934 Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Frangipanni Gloves DSH Perfumes Prince Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Lord`s Jester Zephyr